Etkileyici Günaydın Mesajları
25 Eylül 2017 Pazartesi
Varlığında huzur bulduğum sabah güneşi kadar masum ve utangaç sevgilim iyi ki günüme doğdun.
Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu kimi mutsuz kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki o da şuan bu mesajı okuyor.
Bir hüzün saklıdır her günün batımında ve bin umut vardır yeni günün doğumunda. Bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle GüNaYDıN.
Hayalinle uyanılan bir sabahtan, Yokluğuna kocaman bir günaydın.
Hani sözlerin anlamsız olduğu anlar vardır ya hani susar gözlerin konuşur bakmaktan vazgeçip gözlerini kapar hayal edersin aradaki kilometreler engel olamaz düşünmene işte o zaman yanımdasın yanımda olursun günaydın hayal gözlüm.
Yıldızlar kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili, Günaydın dünyanın en güzel gerçeği.
Sönmesin gönlümün umut çırası, nasılsa cehennem senden sonrası hayatımın, bendeyse sevip de yanma sırası, küllere dönsem de beni yakacak ateşim sen ol, günaydın.
Sabah uyandığında yüzüne çarptığın her su damlacığı benden sana günaydın öpücüğü olsun bebeğim.
Bu kentte hayat siyah beyaz, sense gökkuşağı kadar renklisin bir gülücük gönderde hayat senle renklensin. GÜNAYDIN BİRTANEM
Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? Bir melek asla başka bir MELEĞİ izleyemez dedi, Günaydın meleğim.
Geceleri uzaklarda çığlık olur sesim yosun kokusundan daha keskindir özlemin bu sabah senin için aralandı gözlerim günaydın HERŞEYİM.
En Güzel Günaydın Mesajları
Yaşam ve İnsanlar